Centrum pro rodinu
Uherské Hradiště


Pro snoubence

Příprava na manželství

Centrum pro rodinu Uherské Hradiště organizuje pro snoubence z děkanátu Uherské Hradiště kurzy Příprava snoubenců na manželství.  Účast v kurzu doplňuje přípravu na manželství s oddávajícím knězem. Kurz obsahuje 4 tématická setkání, která navštěvují oba snoubenci společně. Jedno setkání trvá zhruba 1,5 hodiny. Každý rok organizujeme jarní, letní, podzimní a zimní kurzy.

Příprava na manželství v Uherském Hradišti

Vážení snoubenci, pokud jste se rozhodli navštěvovat Kurz přípravy snoubenců na manželství v Uherském Hradišti, je dobré přípravu zbytečně neodkládat a začít navštěvovat kurz co nejdříve, třeba hned po té, jakmile znáte datum vaší svatby. Pro účast v zimních, jarních a letních kurzech je potřeba si předem telefonicky ověřit, je-li ve vámi preferovaném kurzu ještě volné místo. Podzimní kurzy bývají méně obsazeny, tam je kapacita místnosti dostačující, takže přihlašovat se  předem zatím není potřeba.

Termíny přípravy snoubenců na manželství najdete v rubrice Aktuality na tomto webu.

Kontakt pro přihlášení do kurzu:

tel. : 736 607 992

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KURZU:
Jednotlivá setkání v Uherském Hradišti probíhají na faře v Uherském Hradišti. Je nutné přijít včas a oba snoubenci najednou! Program setkání mají na starosti lektoři Centra pro rodinu. Přineste si s sebou formulář pro přípravu snoubenců na manželství, do kterého vám průběžně budeme potvrzovat účast. Formulář snoubencům předá oddávající kněz. Během letních prázdnin (červenec a srpen) kurz připravený Centrem pro rodinu neprobíhá! Využijte proto včas termínů v zimním, jarním, letním a podzimním kurzu.
Náplň jednotlivých témat:

Téma č. 5: Já a moje rodina.

Téma č. 6: Muž a žena. Komunikace a konflikty.

Téma č. 7: Sexualita a plánované rodičovství.

Téma č. 8: Víra, vztah k Bohu v manželství.

Jednotlivá setkání je dobré absolvovat co nejdříve. Kurz přípravy snoubenců na manželství začněte navštěvovat s dostatečným předstihem, zhruba 5 měsíců před svatbou, ať si přípravu užijete pěkně v klidu, bez stresu a můžete pak na ni hezky vzpomínat.

 

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2018 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |