Centrum pro rodinu
Uherské Hradiště


Pro snoubence

Pozvánka na rande v kavárně

Jsi katolík, katolička a rád bys poznal(a) další svobodné nezadané lidi stejné víry ?

Tak přijď!

Další  "Rande v kavárně - Seznamovací akce" pro svobodné křesťany a křesťanky ve věku 25 - 44 let, z celé ČR, plánujeme na 25. květen 2019 v Uherském Hradišti. Setkáme se v sobotu dopoledne v 10 hodin v zajímavé kavárně ve středu města (název kavárny zjistíte v odpovědi na přihlášku).  Po kávě nebo čaji a případném drobném občerstvení si budeme povídat o tom, co koho baví. Dále plánujeme asi hodinovou procházku městem Uherské Hradiště s luštěním historických zajímavostí  Bude příležitost zajít na oběd do restaurace, kdo bude chtít. Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno nebo nick, pokud jim sami neprozradíte víc) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Jídlo a pití si objednává a platí každý sám, co kdo chce. Na akci je dobré se předem přihlásit. Informace a přihlášky: tel. 731 646 898 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk

Znáte svobodné věřící lidi, kteří hledají protějšek k založení rodiny a rádi by spolu sdíleli katolickou víru? Zorganizujte pro ně podobnou seznamovací akci nebo jim předejte kontakt na naše webové stránky!

 

Příprava na manželství

Centrum pro rodinu Uherské Hradiště organizuje pro snoubence z děkanátu Uherské Hradiště kurzy Příprava snoubenců na manželství.  Účast v kurzu doplňuje přípravu na manželství s oddávajícím knězem. Kurz obsahuje 4 tématická setkání, která navštěvují oba snoubenci společně. Jedno setkání trvá zhruba 1,5 hodiny. Každý rok organizujeme jarní, letní, podzimní a zimní kurzy.

Příprava na manželství v Uherském Hradišti

Vážení snoubenci, pokud jste se rozhodli navštěvovat Kurz přípravy snoubenců na manželství v Uherském Hradišti, je dobré přípravu zbytečně neodkládat a začít navštěvovat kurz co nejdříve, třeba hned po té, jakmile znáte datum vaší svatby. Pro účast v zimních, jarních a letních kurzech je potřeba si předem telefonicky ověřit, je-li ve vámi preferovaném kurzu ještě volné místo. Podzimní kurzy bývají méně obsazeny, tam je kapacita místnosti dostačující, takže přihlašovat se  předem zatím není potřeba.

Termíny přípravy snoubenců na manželství najdete v rubrice Aktuality na tomto webu.

Kontakt pro přihlášení do kurzu:

tel. : 736 607 992

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KURZU:
Jednotlivá setkání v Uherském Hradišti probíhají na faře v Uherském Hradišti. Je nutné přijít včas a oba snoubenci najednou! Program setkání mají na starosti lektoři Centra pro rodinu. Přineste si s sebou formulář pro přípravu snoubenců na manželství, do kterého vám průběžně budeme potvrzovat účast a na první schůzku 100,-Kč na osobu na manipulační oplatek. Formulář snoubencům předá oddávající kněz, nebo vám ho dáme na první přednášce. Během letních prázdnin (červenec a srpen) kurz připravený Centrem pro rodinu neprobíhá! Využijte proto včas termínů v zimním, jarním, letním a podzimním kurzu.
Náplň jednotlivých témat:

Téma č. 5: Já a moje rodina.

Téma č. 6: Muž a žena. Komunikace a konflikty.

Téma č. 7: Sexualita a plánované rodičovství.

Téma č. 8: Víra, vztah k Bohu v manželství.

Jednotlivá setkání je dobré absolvovat co nejdříve. Kurz přípravy snoubenců na manželství začněte navštěvovat s dostatečným předstihem, zhruba 5 měsíců před svatbou, ať si přípravu užijete pěkně v klidu, bez stresu a můžete pak na ni hezky vzpomínat.

 

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Jsme na facebooku

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |